ЗДО №17, ”Веселка”, Гостомель
Ірпінь, Київська область

Тиждень безпеки дитини

На виконання законів України «Про дорожній рух», «Про охорону праці», «Про пожежну безпеку», згідно листа Міністерства освіти і науки України від 16.05.2018р. №1/9-307 та листа департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації від 09.11.2018 р. № 12-01-13/4320 щодо проведення Тижня безпеки дорожнього руху та  з метою збереження життя і здоров’я дітей, загострення уваги на необхідності дотримання основ безпеки життєдіяльності з 12 по 16 листопада у дошкільному закладі був проведений «Тиждень безпеки дитини».

Педагоги піклуються про те, щоб перед вихованцями розкрився зміст дії, її ціль та засоби рішення, і по можливості пропонувати дітям самостійно шукати рішення поставлених завдань. Вихователі дуже ефективно попрацювали над тим, щоб діти засвоїли правила дорожнього руху.

Впродовж тижня велася робота з батьками через: групове та індивідуальне консультування, інформацій листи, залучення батьків до  роботи ДНЗ з цього питання, стенди по безпеці життя, організовувались виставки робіт батьків та їх дітей.

В плануванні, організації, участі в заходах, присвячених «Тижню безпеки дитини» приймали активну участь: музичні керівники, інструктор з фізичної культури,  помічники вихователів та інші спеціалісти.

« повернутися до списку новин

Електронна реєстрація в ДНЗ "Веселка"

Яндекс.Метрика

Логін: *

Пароль: *